Blog

Věříme, že v prostředí podněcujícím spolupráci a otevřenou diskuzi dokážeme rozvinou náš potenciál k dokonalosti. Proto jsme schopni navrhovat inovativní řešení tam, kde ostatní selhávají.

Nově poskytujeme cloudové licence s měsíčním předplatným

23.1.2020 | Jira

Změna cenové politiky Atlassian nám umožnila nabízet některé cloudové licence Atlassian nástrojů i s měsíčním předplatným. Nákupem těchto licencí u nás získáte výhodnější podmínky, pomoc při výběru a také vám odpadnou starosti spojené s nákupem na vlastní pěst.

Navýšení cen Atlassian licencí od 3. 10. 2019

4.9.2019 | Jira

Společnost Atlassian dnes oznámila navýšení cen svých produktů. Navazuje tak na postupné zdražování, které probíhalo v předchozích letech. Dali jsme pro vás dohromady nejdůležitější informace týkající se nové cenové politiky a odpovědi na nejčastější dotazy.

Jira Software 8.0 je venku!

13.2.2019 | Jira

V pondělí 11. 2. 2019 proběhl major release Jira Software s číslem 8.0 a kromě výrazného zvýšení výkonu s sebou přinesl i plno velkých změn a nových funkcí. Podívejte se s námi na přehled toho nejdůležitějšího, co vám upgrade na novou Jira přinese.

Amethyst Project – novinka na Atlassian Marketplace

28.1.2019 | Jira

Na přelomu roku 2018 a 2019 jsme na Atlassian marketplace nahráli první verzi naší nové aplikace – Amethyst Project. Amethyst Project představuje kompletní řešení pro plánování projektů, řízení projektového potfolia a koordinaci týmů v Atlassian Jira.

Navýšení cen Atlassian licencí od 12. 10. 2018

14.9.2018 | Jira

Společnost Atlassian oznámila změnu cen serverových a cloudových licencí všech svých produktů s platností od 12. 10. 2018. Serverové licence budou předmětem navýšení o 15 až 25 % a cloudové licence přibližně o 10 %. Poradíme vám, jak se na tuto změnu připravit a na nákupu licencí ušetřit!

Propojení Jira instancí pomocí J2J Issue Sync

7.8.2018 | Jira

Popularita Atlassian nástrojů strmě roste a produkty této australské firmy adoptuje každý rok stále více nových zákazníků. Rok od roku oblíbenější je především issue tracking software Jira. Pro řízení svých projektů jej využívají jak firmy v pozici dodavatele, tak i klienta. Často pak může nastat problém v komunikaci a sdílení informací mezi oběma stranami. Naštěstí existuje snadné řešení.

MoroSystems je Atlassian Platinum Solution Partner

23.7.2018 | Atlassian

V červnu 2018 se naše společnost MoroSystems stala jediným Atlassian Platinum Solution Partnerem v České republice.

Změna cenové politiky Atlassian od 2. října 2017

7.9.2017 | Události

Společnost Atlassian přistoupila ke změně cen serverových licencí všech svých produktů s platností od 2. října 2017, a to přibližně o 10%. Tato úprava cen odráží zvýšené investice do rozvoje serverových produktů. Jak se na tuto změnu můžete připravit?

MoroSystems je Atlassian GOLD Solution Partner

9.8.2017 | Jira

Jako jediná firma v ČR jsme získali pokročilou certifikaci Atlassian GOLD Solution Partner. Prošli jsme náročnou certifikací, ve které naši odborníci na Atlassian prokázali své mnohaleté zkušenosti získané na projektech našich zákazníků. Pro nás je to potvrzení, že máme nejlepší Atlassian tým v ČR.

Nechte nám na sebe kontakt a naši odborníci se vám ozvou. Neradi píšete? Kontaktujte experta na telefonním čísle +420 602 507 062

Důvěřují nám tyto firmy

dieboldnixdorf
aevi
ebay
avast1
ceska_sporitelna
unicredit
t-mobile
o2
volkswagenfs
lundegaard
oxyonline1
lunchtime
aura
tomhorn
koger
bsc
astonitm