Blog

Věříme, že v prostředí podněcujícím spolupráci a otevřenou diskuzi dokážeme rozvinou náš potenciál k dokonalosti. Proto jsme schopni navrhovat inovativní řešení tam, kde ostatní selhávají.

Slevy a bonusy při přechodu na Cloud / Data Center

21.10.2020 | Atlassian

Atlassian se stále snaží svým zákazníkům migraci do Cloudu nebo Data Center co nejvíce usnadnit. V tomto případě je to usnadnění z finančního hlediska a u Cloudu také časového.

Budoucnost a vývoj Atlassian Cloud

20.10.2020 | Atlassian

V článku si ukážeme, kam konkrétně chce Atlassian svou Cloud platformu v následujících letech směrovat a jakým způsobem chce investovat do vývoje rozšíření svých nástrojů (Apps).

Změny v Server a Data Center produktech Atlassian

19.10.2020 | Atlassian

Atlassian minulý týden oznámil ukončení prodeje Server licencí svých aplikací v únoru 2021. Pojďte se s námi podívat na představení množství změn, které s oznámením souvisí.

Atlassian Community: Atlassian není jen o ceně

15.10.2020 | Atlassian

Po přečtení nadpisu jste mohli nabýt dojmu, že vás budu přesvědčovat o tom, jak jsou Atlassian nástroje důležité bez ohledu na cenu, že jsou levné oproti konkurenčním nástrojům a podobně. Toto však není můj záměr. Chtěl bych se s vámi podělit o oblasti, které podle mého názoru přesahují Atlassian nástroje ať už z pohledu užitečnosti, kvality nebo ceny. Chci vám prozradit více o KOMUNITĚ.

Agilita pomocí Atlassian produktů III: VÝVOJ A DORUČENÍ

24.9.2020 | Agile

Dnes pokračujeme dalším článkem ze série zabývající se možnostmi využití Atlassian nástrojů dle principů Agility. Tentokrát se příspěvek věnuje oblasti vývoje software a jeho doručení.

Report z webináře na téma Migrace mezi Jira Server a Cloud

10.9.2020 | Jira

V úterý 8.9.2020 proběhl další z řady našich webinářů. Tentokrát se webinář zaměřil na možnosti migrace mezi různými architekturami Atlassian. Nemohli jste se zúčastnit? Nevadí, připravili jsme pro vás kompletní report.

Agilita pomocí Atlassian produktů II: PLÁNOVÁNÍ A VYHODNOCENÍ

20.8.2020 | Agile

Přinášíme vám druhý článek ze série, kde se blíže podíváme na téma plánování a vyhodnocení požadavků v rámci vývoje dle principů agility v Atlassian nástrojích.

4 základní rozdíly mezi Confluence Cloud a Server

6.8.2020 | Atlassian

Jak sám název napovídá, dnes budeme pokračovat v sérii příspěvků na téma Cloud vs Server. Tentokrát se zaměříme na hlavní rozdíly uživatelského prožitku při použití Confluence Cloud a Confluence Server.

Agilita pomocí Atlassian produktů

24.7.2020 | Agile

Ačkoliv je Atlassian znám primárně díky svému produktu Jira, dnes spravuje na 10 dalších produktů a patří mezi technologické špičky ovlivňující svět IT. Jedním z velkých témat, kterému se Atlassian v posledních letech věnuje je agilita, a tomu také uzpůsobuje svoje produkty. Přečtěte si, jak můžete Atlassian produkty využít pro řízení vývoje software dle principů agility.

Nechte nám na sebe kontakt a naši odborníci se vám ozvou. Neradi píšete? Kontaktujte experta na telefonním čísle +420 602 507 062

Důvěřují nám tyto firmy

dieboldnixdorf
aevi
ebay
avast1
ceska_sporitelna
unicredit
t-mobile
o2
volkswagenfs
lundegaard
oxyonline1
lunchtime
aura
tomhorn
koger
bsc
astonitm