Blog

Věříme, že v prostředí podněcujícím spolupráci a otevřenou diskuzi dokážeme rozvinou náš potenciál k dokonalosti. Proto jsme schopni navrhovat inovativní řešení tam, kde ostatní selhávají.

To nejlepší z Atlassian Remote Summit: Díl čtvrtý

22.5.2020 | Jira

Čtvrtý a zároveň poslední díl reportu z Atlassian Remote Summit jsme zaměřili na vzdálenou spolupráci a Atlassian nástroje, které slouží k její podpoře. Dozvíte se především užitečné rady, jak udržet efektivnost vzdálených pracovníků, a taky ty nejčastější problémy, které práci na dálku doprovází.

To nejlepší z Atlassian Remote Summit: Díl třetí

14.5.2020 | Jira

Ve třetím díle našeho reportu z Atlassian Remote Summitu jsme shrnuli nejdůležitější informace z přednášek o technologických novinkách z Atlassian světa. Novinky se týkaly především aplikace Forge, která slouží k vývoji pro cloud, ale dostali jsme i zajímavý vhled do budoucnosti bezpečnosti v prostředí data center.

To nejlepší z Atlassian Remote Summit: Díl druhý

30.4.2020 | Jira

V druhé části našeho reportu z Atlassian Remote Summit 2020 jsme se zaměřili na přednášky o Atlassian Cloud. Ten je v poslední době jedním ze žhavých témat. Opět pro vás máme krátké shrnutí ze všech přednášek a odkazy na celá videa.

To nejlepší z Atlassian Remote Summit: Díl první

22.4.2020 | Jira

V prvním díle našeho seriálu, který shrnuje to nejlepší z Atlassian Remote Summit 2020, jsme si posvítili na téma spolupráce. Připravili jsme pro vás krátký výtah z každé přednášky na toto téma spolu s odkazem na videozáznam.

Sledujte s námi Atlassian Remote Summit 2020

31.3.2020 | Jira

Každoroční Atlassian Summit přešel letos do vzdáleného formátu a je pro všechny zcela zdarma. Aby vám nic neuniklo, dali jsme pro vás dohromady všechny zásadní informace a přehledný seznam přednášek rozdělený podle témat.

Nově poskytujeme cloudové licence s měsíčním předplatným

23.1.2020 | Jira

Změna cenové politiky Atlassian nám umožnila nabízet některé cloudové licence Atlassian nástrojů i s měsíčním předplatným. Nákupem těchto licencí u nás získáte výhodnější podmínky, pomoc při výběru a také vám odpadnou starosti spojené s nákupem na vlastní pěst.

Navýšení cen Atlassian licencí od 3. 10. 2019

4.9.2019 | Jira

Společnost Atlassian dnes oznámila navýšení cen svých produktů. Navazuje tak na postupné zdražování, které probíhalo v předchozích letech. Dali jsme pro vás dohromady nejdůležitější informace týkající se nové cenové politiky a odpovědi na nejčastější dotazy.

Jira Software 8.0 je venku!

13.2.2019 | Jira

V pondělí 11. 2. 2019 proběhl major release Jira Software s číslem 8.0 a kromě výrazného zvýšení výkonu s sebou přinesl i plno velkých změn a nových funkcí. Podívejte se s námi na přehled toho nejdůležitějšího, co vám upgrade na novou Jira přinese.

Navýšení cen Atlassian licencí od 12. 10. 2018

14.9.2018 | Jira

Společnost Atlassian oznámila změnu cen serverových a cloudových licencí všech svých produktů s platností od 12. 10. 2018. Serverové licence budou předmětem navýšení o 15 až 25 % a cloudové licence přibližně o 10 %. Poradíme vám, jak se na tuto změnu připravit a na nákupu licencí ušetřit!

Nechte nám na sebe kontakt a naši odborníci se vám ozvou. Neradi píšete? Kontaktujte experta na telefonním čísle +420 602 507 062

Důvěřují nám tyto firmy

dieboldnixdorf
aevi
ebay
avast1
ceska_sporitelna
unicredit
t-mobile
o2
volkswagenfs
lundegaard
oxyonline1
lunchtime
aura
tomhorn
koger
bsc
astonitm