Blog

Věříme, že v prostředí podněcujícím spolupráci a otevřenou diskuzi dokážeme rozvinou náš potenciál k dokonalosti. Proto jsme schopni navrhovat inovativní řešení tam, kde ostatní selhávají.

Přihlašte se k odběru novinek
A neunikne vám žádná novinka ze světa Atlassian

EasyMind: Myšlenkové mapy v Atlassian Confluence

10.12.2020 | Confluence

Řešíte složitý problém? Honí se vám hlavou spousta myšlenek a nevíte jak je utřídit? Nebo jen potřebujete rozpadnout náročný úkol do menších a snadných kroků? S tím vším vám pomohou myšlenkové mapy. Navíc v elektronické podobě a přímo v Atlassian Confluence.

Jira Service Management – nová generace Service Desku

26.11.2020 | Jira

V minulých týdnech jste mohli zaznamenat změnu názvu Jira Service Desk na Jira Service Management. Co to pro Vás znamená? V čem je Jira Service Management odlišný od Jira Service Desku? To se dozvíte v dnešním článku.

Rozšíření Atlassian Cloud: Vývoj ve Forge a Connect

19.11.2020 | Atlassian

Atlassian Cloud nástroje není nutné používat jen v jejich základní "výbavě". I v Cloudu je možné aplikace pomocí rozšíření libovolně rozšiřovat o funkcionality, které nám v základní výbavě chybí. Zároveň si tyto rozšíření jako uživatelé můžeme vyvíjet klidně i sami.

Budou vaše data v Atlassian Cloud v bezpečí?

11.11.2020 | Atlassian

Myslíte si, že pokud máte data v Atlassian Cloud, v podstatě již nejsou vaše? Že je někdo zneužívá a vy o tom nevíte? Je nebo není to pravda? Pojďme si dnes ukázat, proč není nutné mít strach z Atlassian Cloud z pohledu bezpečnosti vašich dat. Zároveň si ukažme, které položky roadmapy se tohoto tématu týkají.

Report z webináře na téma Ukončení prodeje Server licencí

9.11.2020 | Atlassian

Atlassian ukončí prodej Server licencí - poslední měsíc nejprobíranější téma okolo Atlassian nástrojů. Co to pro Vás znamená jsme zodpověděli v našem webináři. Nemohli jste se zúčastnit? Nevadí, připravili jsme pro vás kompletní report.

Slevy a bonusy při přechodu na Cloud / Data Center

21.10.2020 | Atlassian

Atlassian se stále snaží svým zákazníkům migraci do Cloudu nebo Data Center co nejvíce usnadnit. V tomto případě je to usnadnění z finančního hlediska a u Cloudu také časového.

Budoucnost a vývoj Atlassian Cloud

20.10.2020 | Atlassian

V článku si ukážeme, kam konkrétně chce Atlassian svou Cloud platformu v následujících letech směrovat a jakým způsobem chce investovat do vývoje rozšíření svých nástrojů (Apps).

Změny v Server a Data Center produktech Atlassian

19.10.2020 | Atlassian

Atlassian minulý týden oznámil ukončení prodeje Server licencí svých aplikací v únoru 2021. Pojďte se s námi podívat na představení množství změn, které s oznámením souvisí.

Atlassian Community: Atlassian není jen o ceně

15.10.2020 | Atlassian

Po přečtení nadpisu jste mohli nabýt dojmu, že vás budu přesvědčovat o tom, jak jsou Atlassian nástroje důležité bez ohledu na cenu, že jsou levné oproti konkurenčním nástrojům a podobně. Toto však není můj záměr. Chtěl bych se s vámi podělit o oblasti, které podle mého názoru přesahují Atlassian nástroje ať už z pohledu užitečnosti, kvality nebo ceny. Chci vám prozradit více o KOMUNITĚ.

Nechte nám na sebe kontakt a naši odborníci se vám ozvou. Neradi píšete? Kontaktujte experta na telefonním čísle +420 602 507 062

Důvěřují nám tyto firmy

dieboldnixdorf
aevi
ebay
avast1
ceska_sporitelna
unicredit
t-mobile
o2
volkswagenfs
lundegaard
oxyonline1
lunchtime
aura
tomhorn
koger
bsc
astonitm