Blog

Věříme, že v prostředí podněcujícím spolupráci a otevřenou diskuzi dokážeme rozvinou náš potenciál k dokonalosti. Proto jsme schopni navrhovat inovativní řešení tam, kde ostatní selhávají.

4 základní rozdíly mezi Confluence Cloud a Server

6.8.2020 | Jira

Jak sám název napovídá, dnes budeme pokračovat v sérii příspěvků na téma Cloud vs Server. Tentokrát se zaměříme na hlavní rozdíly uživatelského prožitku při použití Confluence Cloud a Confluence Server.

Agilita pomocí Atlassian produktů

24.7.2020 | Agile

Ačkoliv je Atlassian znám primárně díky svému produktu Jira, dnes spravuje na 10 dalších produktů a patří mezi technologické špičky ovlivňující svět IT. Jedním z velkých témat, kterému se Atlassian v posledních letech věnuje je agilita, a tomu také uzpůsobuje svoje produkty. Přečtěte si, jak můžete Atlassian produkty využít pro řízení vývoje software dle principů agility.

Report z webináře na téma Financování Cloud vs. Server

15.7.2020 | Atlassian

Další z řady webinářů na téma Jira Cloud vs. Server je za námi. Tentokrát jsme se podrobněji podívali na licenční politiku a finance. Nemohli jste se zúčastnit? Nevadí, připravili jsme pro vás kompletní report.

Jira Cloud vs Server – user experience

10.7.2020 | Atlassian

V blogpostu se dozvíte hlavní vizuální rozdíly mezi Jira Cloud a Jira Server, protože jak všichni víme, i vzhled aplikace prodává a často bývá prvním dojmem z aplikace. Může také napovědět, jak je aplikace aktuální a jak je k jejímu UX přistupováno.

Report z webináře na téma Jira Cloud vs. Server

24.6.2020 | Atlassian

První webinář na téma Jira Cloud vs. Server je za námi. Nemohli jste se zúčastnit? Nevadí, připravili jsme pro vás kompletní report.

Atlassian Cloud vs. Server: Jaká je situace a co nás čeká v budoucnu?

11.6.2020 | Atlassian

Aktuální vývoj a plány společnosti Atlassian nasvědčují tomu, že podpora aplikací v cloudu ze strany Atlassian bude i nadále narůstat. Partneři a zákazníci tak budou stále více „tlačeni“ k tomu, aby začali cloudové verze Atlassian nástrojů upřednostňovat před těmi serverovými. Pro zákazníky to ale určitě neznamená jen špatné zprávy. 

To nejlepší z Atlassian Remote Summit: Díl čtvrtý

22.5.2020 | Jira

Čtvrtý a zároveň poslední díl reportu z Atlassian Remote Summit jsme zaměřili na vzdálenou spolupráci a Atlassian nástroje, které slouží k její podpoře. Dozvíte se především užitečné rady, jak udržet efektivnost vzdálených pracovníků, a taky ty nejčastější problémy, které práci na dálku doprovází.

To nejlepší z Atlassian Remote Summit: Díl třetí

14.5.2020 | Jira

Ve třetím díle našeho reportu z Atlassian Remote Summitu jsme shrnuli nejdůležitější informace z přednášek o technologických novinkách z Atlassian světa. Novinky se týkaly především aplikace Forge, která slouží k vývoji pro cloud, ale dostali jsme i zajímavý vhled do budoucnosti bezpečnosti v prostředí data center.

To nejlepší z Atlassian Remote Summit: Díl druhý

30.4.2020 | Jira

V druhé části našeho reportu z Atlassian Remote Summit 2020 jsme se zaměřili na přednášky o Atlassian Cloud. Ten je v poslední době jedním ze žhavých témat. Opět pro vás máme krátké shrnutí ze všech přednášek a odkazy na celá videa.

Nechte nám na sebe kontakt a naši odborníci se vám ozvou. Neradi píšete? Kontaktujte experta na telefonním čísle +420 602 507 062

Důvěřují nám tyto firmy

dieboldnixdorf
aevi
ebay
avast1
ceska_sporitelna
unicredit
t-mobile
o2
volkswagenfs
lundegaard
oxyonline1
lunchtime
aura
tomhorn
koger
bsc
astonitm