Blog

Věříme, že v prostředí podněcujícím spolupráci a otevřenou diskuzi dokážeme rozvinout náš potenciál k dokonalosti. Proto jsme schopni navrhovat inovativní řešení tam, kde ostatní selhávají.

Přihlašte se k odběru novinek

A neunikne vám žádná novinka ze světa Atlassian

Novinky v cloudové Confluence

14.11.2022 |Atlassian

Co nového v cloudové Confluence? Prezentační mód, daleko více šablon, nový vzhled – a tím nekončíme.

Automatizace

26.9.2022 |Atlassian

Na Atlassian Cloudu najdete nově jednoduchý a intuitivní nástroj Jira Automation. Díky němu zvládnou automatizace vytvořit administrátoři (i ti projektoví), a to víceméně bez znalosti programování.

Administrace a infrastruktura

11.8.2022 |Atlassian

Security fixy jsou na cloudu automatické, což je značná výhoda pro Vás i Váš tým! Na sandboxu si zase jednoduše vyzkoušíte nové funkcionality a pluginy bez zásahu do produkce.

Nové funkce a držení systému up-to-date

15.7.2022 |Atlassian

Jednou z velkých výhod Atlassian cloudu je to, že se vaši admini nemusí starat jak o bugfixy, tak o přísun nových funkcí.

Novinky ze světa Atlassian: Srpen 2021

10.9.2021 |Atlassian

Co se dělo poslední prázdninový měsíc? V Atlassian roadmapě bylo představeno velké množství plánovaných funkcí. Pozitivní také je, že se blížíme k vydání nových nástrojů, které ulehčí migraci do cloudu.

Novinky ze světa Atlassian: Červenec 2021

17.8.2021 |Atlassian

Prázdniny se nevyhnutelně blíží ke konci, rozhodně nám ale přinesly zajímavé novinky ze světa Atlassian. Podívejme se, co nového nám přinesl měsíc červenec.

Novinky ze světa Atlassian: Červen 2021

21.7.2021 |Atlassian

Velké prázdniny jsou již z menší části za námi a my doufáme, že si léto skvěle užíváte. Doufáme také, že se i dnes s námi podíváte na Atlassian novinky - ať už jste v kanceláři, na home office, nebo třeba na lehátku u bazénu.

Novinky ze světa Atlassian: Květen 2021

16.6.2021 |Atlassian

Květen je za námi - je tedy na čase si představit nejzásadnější novinky měsíce. Těšit se můžete hlavně na další funkcionality Atlassian Access, či žhavé novinky ohledně Bamboo Data Center. Pojďme se na ně společně podívat!

Report z webináře Agilita v Atlassian nástrojích 2. část: DevOps

11.6.2021 |Agile

V úterý 7. 6. 2021 proběhla druhá část našeho webináře Agilita v Atlassian nástrojích - tentokrát se zaměřením na DevOps. DevOps je ve světě IT v posledních letech pojmem #1. Využili jsme tohoto trendu, abychom našim zákazníkům přiblížili co vlastně DevOps je a jak využít Atlassian nástroje právě pro DevOps. V následujícím příspěvku jsme pro Vás připravili krátký report z tohoto webináře.

Nechte nám na sebe kontakt a naši odborníci se vám ozvou. Neradi píšete? Kontaktujte experta na telefonním čísle +420 725 761 338

Důvěřují nám tyto firmy