Amethyst Project – novinka na Atlassian Marketplace

28.1.2019 | Marek Vejrosta | Jira

Na přelomu roku 2018 a 2019 jsme na Atlassian marketplace nahráli první verzi naší nové aplikace – Amethyst Project. Amethyst Project představuje kompletní řešení pro plánování projektů, řízení projektového potfolia a koordinaci týmů v Atlassian Jira.

První verzi aplikace nám společnost Atlassian schválila a my jsme téměř celý následující měsíc věnovali ladění funkcí, finalizaci manuálů a dokumentace. Bylo 23. ledna 2019, vše bylo připravené a my jsme slavnostně zveřejnili Amethyst Project na Atlassian Marketplace.

 

Proč jsme vytvořili Amethyst Project?

Za celou dobu našeho Atlassian partnerství jsme vytvořili řadu aplikací pro Atlassian Jira s cílem uspokojení potřeb našich zákazníků. V oblasti řízení projektů a týmů jsme ale stále naráželi. Zákaznické potřeby nebyly pokryty na 100 % a také cena řešení byla velmi vysoká. Sbírali jsme zpětnou vazbu na existující aplikace a získávali potřebné zkušenosti, abychom mohli přijít s řešením, které zákazníci potřebují.

Amethyst Project v sobě kumuluje dlouholeté zkušenosti našich konzultantů a požadavky náročných organizací. Přesto má zůstat jednoduchý a intuitivní. S Amethyst Project zbouráte bariéru mezi plánováním a realizací.

Důležité odkazy

Atlassian Marketplace

atlassian_marketplace

Dokumentace a manuály

dokumentace_manualy

Produktový web

product_web

 

Budeme moc rádi, když si Amethyst Project do své Jira nainstalujete a vyzkoušíte jako trial. Uvítáme jakoukoli zpětnou vazbu, kterou nám můžete nasdílet zde.

Komentáře

Podobné články

Nechte nám na sebe kontakt a naši odborníci se vám ozvou. Neradi píšete? Kontaktujte experta na telefonním čísle +420 602 507 062

Důvěřují nám tyto firmy

dieboldnixdorf
aevi
ebay
avast1
ceska_sporitelna
unicredit
t-mobile
o2
volkswagenfs
lundegaard
oxyonline1
lunchtime
aura
tomhorn
koger
bsc
astonitm