MoroSystems je Atlassian Platinum Solution Partner

23.7.2018 | Martin Hošek | Atlassian

V červnu 2018 se naše společnost MoroSystems stala jediným Atlassian Platinum Solution Partnerem v České republice.

Atlassian Platinum Solution Partner je nejvyšší úroveň Atlassian partnerství. Nároky na získání tohoto statusu jsou opravdu vysoké, a proto je splňuje pouze 91 firem na celém světě. Potvrdili jsme tak svou pozici nejvýznamnějšího distributora produktů Atlassian v České republice.

Pro získání platinového partnerství jsou klíčové především dlouholeté zkušenosti nemalého počtu lidí.  Osm certifikovaných technických expertů a osm akreditovaných obchodních expertů. Každý z nich musí mít oficiální certifikaci Atlassian expert, kterou podmiňuje složení série náročných zkoušek. Jednou z podmínek je také obrat převyšující 250 tisíc dolarů v nákupu licencí produktů Atlassian.

Pro naše zákazníky to znamená, že na jejich projektech pracuje ten nejširší tým certifikovaných expertů v Česku a na Slovensku. Vysoký počet odborníků na Atlassian nám umožňuje posílat prvotřídní experty i na menší zakázky. Zároveň díky němu zvládneme pokrýt strategické projekty u těch největších klientů.

Atlassian Platinum Solution Patner

Hledáte výhodné Atlassian licence? Potřebujete zajistit implementaci nebo hledáte řešení na míru? Kontaktujte experta MoroSystems a nechte správu Atlassian nástrojů na nás.

Kontaktovat experta

atlassian certifikace confluence jira partnerství platinum
Martin Hošek Martin Hošek

Martin Hošek je produktový specialista v MoroSystems.

Komentáře

Podobné články

Jira Cloud vs Server – user experience

V blogpostu se dozvíte hlavní vizuální rozdíly mezi Jira Cloud a Jira Server, protože jak všichni víme, i vzhled aplikace prodává a často bývá prvním dojmem z aplikace. Může také napovědět, jak je aplikace aktuální a jak je k jejímu UX přistupováno.

Report z webináře na téma Jira Cloud vs. Server

První webinář na téma Jira Cloud vs. Server je za námi. Nemohli jste se zúčastnit? Nevadí, připravili jsme pro vás kompletní report.

Atlassian Cloud vs. Server: Jaká je situace a co nás čeká v budoucnu?

Aktuální vývoj a plány společnosti Atlassian nasvědčují tomu, že podpora aplikací v cloudu ze strany Atlassian bude i nadále narůstat. Partneři a zákazníci tak budou stále více „tlačeni“ k tomu, aby začali cloudové verze Atlassian nástrojů upřednostňovat před těmi serverovými. Pro zákazníky to ale určitě neznamená jen špatné zprávy. 

Nechte nám na sebe kontakt a naši odborníci se vám ozvou. Neradi píšete? Kontaktujte experta na telefonním čísle +420 602 507 062

Důvěřují nám tyto firmy

dieboldnixdorf
aevi
ebay
avast1
ceska_sporitelna
unicredit
t-mobile
o2
volkswagenfs
lundegaard
oxyonline1
lunchtime
aura
tomhorn
koger
bsc
astonitm