Do ukončení podpory Atassian Serveru zbývá 100 dní 10 hodin 20 minut 13 sekund Chci konzultaci

MoroSystems je Atlassian GOLD Solution Partner

9.8.2017 | Tomáš Páral | Jira

Jako jediná firma v ČR jsme získali pokročilou certifikaci Atlassian GOLD Solution Partner. Prošli jsme náročnou certifikací, ve které naši odborníci na Atlassian prokázali své mnohaleté zkušenosti získané na projektech našich zákazníků. Pro nás je to potvrzení, že máme nejlepší Atlassian tým v ČR.

goldsolutionpartner-rgb-2

Atlassian na začátku roku 2017 zpřísnil parametry partnerského programu proto, aby dokázal svým zákazníkům doporučit nejvhodnějšího implementačního partnera. Implementačního partnera, který má dostatek prokazatelných zkušeností a odborníků pro náročné Atlassian projekty.

Partnerský program Atlassianu je založen na několika parametrech. Jedním z nich je počet certifikovaných odborníků, kteří jsou schopni navrhovat, spravovat a provozovat ucelená řešení postavená na Atlassian nástrojích a své zkušenosti, znalosti a dovednosti prokážou při náročné certifikaci, kterou každý Atlassian Solution Partner musí projít.

Naši Atlassian Experti jako jediní v ČR prokázali své zkušenosti, díky čemuž jsme se stali v červenci 2017 jediným GOLD Solution Partnerem Atlassianu v ČR.

Chci objednat implementaci >

atlassian certifikace gold
Tomáš Páral Tomáš Páral

CEO

Odjakživa věřím, že sliby se musí plnit nejen o Vánocích, že tým je více jak jednotlivec, že nasazení a vůle vydržet odlišuje úspěšné od neúspěšných, že dlouhodobé vztahy založené na důvěře a loajalitě jsou výhodné pro obě strany. Jsem hrdý, že se nám společně daří budovat firmu, která ctí tyto hodnoty ve všem, co dělá. A nejen to. Navíc si skvěle rozumíme. V práci i mimo ni.

00420 737 543 936

Komentáře

Podobné články

Nechte nám na sebe kontakt a naši odborníci se vám ozvou. Neradi píšete? Kontaktujte experta na telefonním čísle +420 725 761 338

Důvěřují nám tyto firmy

close

Přicházíme s

MoroSystems Orchestra!