Do ukončení podpory Atassian Serveru zbývá 100 dní 10 hodin 20 minut 13 sekund Chci konzultaci

Migrace Jira a Confluence ze serveru na cloud

Zdravotní pojišťovně RBP jsme optimalizovali ITSM procesy a ještě jsme je při té příležitosti zvládli vzít rovnou cestou na Atlassian Cloud. Navíc se nám podařilo optimalizovat i skladbu licencí.

KLIENT

Z Odboru IT projektů v RBP, největší regionální zaměstnanecké zdravotní pojišťovny v České republice, se nám ozvali s tím, že by se rádi naučili se svými serverovými Atlassian nástroji pracovat tak, aby z nich dostali maximum. Toužili po efektivnější správě Atlassian produktů (bez nutnosti správy infrastruktury), zároveň potřebovali optimalizovat ITSM procesy.

ŘEŠENÍ

Společně jsme se shodli na tom, že bude nejlepší – s ohledem na plánované ukončení podpory serverových řešení Atlassian – rovnou si připravit půdu pro přenos nástrojů na Atlassian Cloud. Díky tomu jsme mohli začít stavět struktury od nuly na nové cloudové instanci, do které jsme následně serverovou instanci migrovali.

Projekt jsme začali optimalizací IT vývojového procesu a jeho implementací na nové cílové prostředí v Atlassian Cloudu, následně jsme nastavili správu uživatelů (user management). Teprve potom přišla na řadu testovací migrace. Protože bylo třeba doladit postup sloučení existujících dat z původního serverového řešení a nového nastavení v cloudu společně se změnami ve správě uživatelů, testovací migraci bylo třeba několikrát opakovat. Nakonec jsme provedli produkční migraci dat do připraveného řešení v cloudu.

CO NA TO KLIENT

„Ve spolupráci s týmem MoroSystems jsme na základě důkladné analýzy zjistili, že nejen přechod Atlassian nástrojů ze serverového řešení do cloudu, ale také optimalizace našich ITSM procesů nejsou tak náročné aktivity, když máte vedle sebe zkušeného Atlassian Partnera. Díky znalostem a zkušenostem týmu MoroSystems se nám podařilo realizovat migraci, vylepšit naše IT procesy a připravit si půdu pro kontinuální zlepšování napříč celou RBP. To vše velmi efektivně a se zaměřením na přínosy. Nyní tak máme k dispozici lepší kontrolu nad našimi náklady i škálovatelnost skoro bez námahy. V RBP jsme velmi rádi za možnost spolupráce právě s MoroSystems.“ – Veronika Uherková, Vedoucí Odboru IT projektů

Nechte nám na sebe kontakt a naši odborníci se vám ozvou. Neradi píšete? Kontaktujte experta na telefonním čísle +420 725 761 338

Důvěřují nám tyto firmy

close

Přicházíme s

MoroSystems Orchestra!