Do ukončení podpory Atassian Serveru zbývá 100 dní 10 hodin 20 minut 13 sekund Chci konzultaci

Služby Atlassian Solution Partnerů

Potřebujete konzultaci nebo pomoc s implementací nástrojů Atlassian? Obraťte se na náš tým expertů. Poskytneme vám spolehlivou technickou podporu v českém jazyce, zajistíme provoz a hosting Atlassian nástrojů. Pomůžeme vám také s integrací nástrojů s dalším firemním software nebo poskytneme školení.

Migrace do cloudu s Atlassian partnerem

Přejděte ze serveru do Atlassian Cloudu – efektivně a bezpečně.
S týmem Atlassian expertů a s podporou, jakou si zasloužíte vy i vaši uživatelé.

Konzultace a implementace Atlassian nástrojů

Více než 10 let se specializujeme na implementaci Jira, Confluence, Bitbucket a dalších Atlassian nástrojů do firem. Za tuto dobu jsme získali unikátní znalosti a zkušenosti, které využíváme ve prospěch našich klientů.

Technická podpora Atlassian

Technickou podporu stavíme na expertních znalostech a zkušenostech s implementací a správou Atlassian produktů pro malé i velké zákazníky ze všech průmyslových odvětví. V MoroSystems se postaráme o vše tak, abyste se mohli plně soustředit na své podnikání.

Integrace Atlassian nástrojů

Používáte Atlassian nástroje, které spolu navzájem nespolupracují? Využíváte ve firmě další software a ocenili byste jednotný pohled na data? Trápí vás, že uživatele vytváříte několikrát v různých systémech? Zajistíme perfektní provázanost vašich Atlassian nástrojů a jejich integraci na firemní software. Uživatele budete zadávat pouze jednou a přihlašovat do systémů se budete pomocí Windows. Napojíme JIRA na vaše CRM či ekonomický systém.

Provoz a hosting Atlassian

Zajistíme vám technickou podporu, provoz a hosting Atlassian nástrojů v našem cloudu nebo ve vašem prostředí. V obou případech dokážeme zajistit vysokou dostupnost Atlassian aplikací a služeb.

Školení Atlassian nástrojů

Komplikované věci jdou pomocí Atlassian nástrojů dělat jednoduše. Vyberte si z našich kurzů, nebo si objednejte školení na míru a naučte se, jak systémy od Atlassianu využívat a spravovat efektivně.

Zdravotní prohlídka Atlassian nástrojů

Pravděpodobně se systémy Atlassianu pracujete již několik let a ptáte se sami sebe, zdali je máte nakonfigurované nejlepším možným způsobem. Jsou vaše Atlassian systémy pomalé? Prověříme vaši instalaci Atlassian nástrojů. Odhalíme slabá místa a doporučíme úpravy, které vám zpříjemní život a zvýší efektivitu.

Důvěřují nám tyto firmy

Nechte nám na sebe kontakt a naši odborníci se vám ozvou. Neradi píšete? Kontaktujte experta na telefonním čísle +420 725 761 338

close

Přicházíme s

MoroSystems Orchestra!