Do ukončení podpory Atassian Serveru zbývá 100 dní 10 hodin 20 minut 13 sekund Chci konzultaci

Vývoj vlastních Atlassian aplikací

Začínáme tam, kde končí možnosti špičkových nástrojů Atlassian. Pro své zákazníky vyvíjíme aplikace na zakázku. Pokud Atlassian nástroje ani žádné z jejich dostupných rozšíření naplno neuspokojují vaše potřeby, existuje zde možnost vývoje vlastního řešení.

Řešení na míru

Potřebujete vlastní řešení? Nechte to na nás. Rádi připravíme řešení šité na míru vašim potřebám. Prohlédněte si řešení, která jsme připravili pro naše klienty.

Management view pro JIRA Service Desk

Zobrazuje všechny issue v zákaznickém portálu. Reorganizuje informace na detailu úlohy v zákaznickém portálu. Dostáváte notifikace o plánovaných odstávkách a haváriích systému v zákaznickém portálu service desku.

RIO pro eBay

RIO je nástroj na řízení marketingového procesu v eBay. Naše řešení se skládá z desítek menších či větších pluginů, které umožňují uživatelům efektivně řídit marketingový proces.

Více najdete v případové studii.

CRM v JIRA a Confluence

Evidence accountů a obchodních případů. Výpočet provizí obchodníků na základě fakturovaných projektů. Integrace s Money S3.

Security fields pro JIRA

Nastavení oprávnění na standardní typy uživatelsky definovaných polí

Úprava grafického rozhraní Confluence

Nové grafické rozhraní Confluence přizpůsobené na míru zákazníkovi a jeho požadavkům na vnitrofiremní portál

Počet odpracovaných hodin pro JIRA

Jednoduchý součet hodin na provázaných úlohách. Součty plánovaných odpracovaných hodin na úlohách v Epicu pro JIRA Agile.

Naše Atlassian aplikace

V MoroSystems vyvíjíme i vlastní aplikace pro uživatele Atlassian nástrojů. Vyzkoušejte naše aplikace zdarma na Atlassian marketplace.

 

TogglSync pro Jira

Aplikace TogglSync umožňuje synchronizaci Toggl worklogů do Atlassian Jira doslova jedním kliknutím.

 

EasyMind pro Confluence

EasyMind umožňuje vytvářet myšlenkové mapy přímo uvnitř Confluence.

Atlassian platinum partner

Jsme první Atlassian Platinum Solution Partner v ČR

„Implementací Atlassian Jira, Confluence, Bitbucket a dalších nástrojů se zabýváme už více než 12 let. Za tu dobu se nám podařilo vybudovat jeden z největších certifikovaných týmů na českém trhu. V roce 2018 jsme navíc jako první v České republice získali status Atlassian Platinum Solution Partner. To vše nám umožňuje nabízet služby té nejvyšší kvality a pomoci vám využít Atlassian nástroje na maximum.“

Radek Petr
Director of Atlassian Business Unit

Důvěřují nám tyto firmy

Nechte nám na sebe kontakt a naši odborníci se vám ozvou. Neradi píšete? Kontaktujte experta na telefonním čísle +420 725 761 338

close

Přicházíme s

MoroSystems Orchestra!