Ochrana osobních údajů

Společnost MoroSystems, s.r.o. se zavazuje chránit vaše osobní údaje, které poskytujete při prohlížení internetových stránek http://morosystems.cz/atlassian jakožto při vyplňování formulářů, dotazníků a anket na stránkách http://morosystems.cz/atlassian.

Subjekt údajů – uživatel stránek http://morosystems.cz/atlassian – tímto uděluje souhlas správci údajů – společnosti MoroSystems, s.r.o. – zpracovávat osobní údaje nashromážděné skrze internetové stránky http://morosystems.cz/atlassian pouze pro interní použití, nabídky spolupráce, archivnictví, statistické vyhodnocování, zlepšování služeb a marketingové účely ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Společnost MoroSystems, s.r.o. považuje všechny nasbírané informace za velmi důvěrné a zaručuje, že vaše osobní data nebudou předána ke zpracování třetí straně a budou zabezpečena proti přístupu neoprávněných osob.

Nechte nám na sebe kontakt a naši odborníci se vám ozvou. Neradi píšete? Kontaktujte experta na telefonním čísle +420 602 507 062

Důvěřují nám tyto firmy

dieboldnixdorf
aevi
ebay
avast1
ceska_sporitelna
unicredit
t-mobile
o2
volkswagenfs
lundegaard
oxyonline1
lunchtime
aura
tomhorn
koger
bsc
astonitm