Do ukončení podpory Atassian Serveru zbývá 100 dní 10 hodin 20 minut 13 sekund Chci konzultaci

Ochrana osobních údajů

Společnost MoroSystems, s.r.o. se zavazuje chránit vaše osobní údaje, které poskytujete při prohlížení internetových stránek http://morosystems.cz/atlassian jakožto při vyplňování formulářů, dotazníků a anket na stránkách http://morosystems.cz/atlassian.

Subjekt údajů – uživatel stránek http://morosystems.cz/atlassian – tímto uděluje souhlas správci údajů – společnosti MoroSystems, s.r.o. – zpracovávat osobní údaje nashromážděné skrze internetové stránky http://morosystems.cz/atlassian pouze pro interní použití, nabídky spolupráce, archivnictví, statistické vyhodnocování, zlepšování služeb a marketingové účely ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Společnost MoroSystems, s.r.o. považuje všechny nasbírané informace za velmi důvěrné a zaručuje, že vaše osobní data nebudou předána ke zpracování třetí straně a budou zabezpečena proti přístupu neoprávněných osob.

Nechte nám na sebe kontakt a naši odborníci se vám ozvou. Neradi píšete? Kontaktujte experta na telefonním čísle +420 725 761 338

Důvěřují nám tyto firmy

close

Přicházíme s

MoroSystems Orchestra!