Do ukončení podpory Atassian Serveru zbývá 100 dní 10 hodin 20 minut 13 sekund Chci konzultaci

Migrace do cloudu s Atlassian partnerem

Přejděte ze serveru do Atlassian Cloudu – efektivně a bezpečně.
S týmem Atlassian expertů a s podporou, jakou si zasloužíte vy i vaši uživatelé.

Migraci do cloudu nechte na nás

Jsme jediný Atlassian Cloud Specialized Partner v ČR. Poskytujeme nejvyšší možnou kvalitu služeb pro Cloud.

K úspěšné migraci komplexních instancí – ať už Atlassian nástrojů upravených na míru, nástrojů s vyšším počtem rozšíření nebo nástrojů integrovaných s dalšími systémy – budete potřebovat hluboké znalosti Atlassian ekosystému, detailní plán migrace a zkušenosti s řízením projektů podobného typu. Že si na to sami netroufáte? Ani nemusíte!

S Atlassian nástroji máme 13 let zkušeností. Poradíme si s migrací jednoduchých i komplexních instancí.

Kontaktovat experta

19 100

zmigrovaných uživatelů do Cloudu

800

odpracovaných dní na migracích

13

let implementuje Atlassian nástroje

5

expertů oceněných cloudovou specializací

  • Zanalyzujeme vaše aktuální technické řešení a byznys procesy a navrhneme možnosti optimalizace systémů ještě před migrací.
  • Navrhneme vhodný způsob migrace, architekturu cílového řešení včetně konkrétních řešení, např. user managementu. Ověříme a navrhneme možnosti migrace jednotlivých používaných apps.
  • Naplánujeme, připravíme, otestujeme a provedeme migraci do cloudového prostředí. Testovacích migrací provádíme několik – dokud instanci nepřipravíme do posledního detailu.
  • Po produkční migraci vás neopustíme, ale poskytneme vám a vašim uživatelům podporu při orientaci v novém prostředí nebo pomoc s laděním detailů a onboardingem.
Máte 13 minut? Podívejte se jaký je proces migrace na Cloud v podání našich expertů.

Víme, o čem mluvíme

Migrace serverové confluence do cloudu pro česko.digital

V případové studii se dočtete proč se v Česko.Digital rozhodli přejít do cloudu, jaký byl průběh migrace a jak hodnotí cloudovou Confluence.

9 mýtů o migraci na Atlassian Cloud

Atlassian Cloud je opředený množstvím mýtů. Na ty nejpalčivější jsme se podívali v našem ebooku.

Migrace Jira Server > Cloud

Co migrace obnáší? Přečtěte si náš whitepaper, který se věnuje jednotlivým krokům migrace Jira Server na Jira Cloud. Díky whitepaperu si můžete vyhodnotit, zda migraci do cloudu zvládnete sami a nebo pro vás bude lepší spolupracovat s Atlassian partnerem.

Budou vaše data v Atlassian Cloudu v bezpečí?

Jakým způsobem jsou data v Atlassian Cloudu zabezpečená a proč se o ně rozhodně nemusíte bát vysvětlujeme v blogovém příspěvku.

Bonusy a slevy při přechodu na Cloud a Data Center

Atlassian svým zákazníkům nabízí věrnostní slevy při přechodu ze serverových instancí do Atlassian Cloudu nebo na Data Center. Podmínky věrnostních slev najdete v blogovém článku.

Webinář Migrace mezi Jira Server a Cloud

Na webináři jsme se zaměřili na to, jak se na migraci připravit, s jakými technickými riziky se můžete při migraci setkat, z jakých způsobů migrace lze vybírat a jak provést opačnou migraci z cloudu do serverového prostředí.

Webinář Ukončení prodeje serverových licencí

Probrali jsme, proč Atlassian s prodejem serverových licencí končí a jaké dopady má rozhodnutí na zákazníky. Podrobně jsme rozebrali výhody a nevýhody přechodů na Atlassian Cloud a Data Center.

Webinář Jira Cloud vs. Jira Server

Zaměřili jsme se na výhody a nevýhody cloudových a serverových verzí. Ukázali jsme si, čím se řídit při výběru licence a na kolik jednotlivé varianty vyjdou. Nechyběly ani příklady z praxe.

Webinář Financování Cloud vs. Server

Na webináři jsme se věnovali licencím, podpoře od Atlassianu, bugfixům a releasům produktů. Podrobně jsme prošli jak cloudové plány (free, standard, premium), tak možnosti na serveru.

Důvěřují nám tyto firmy

Nechte nám na sebe kontakt a naši odborníci se vám ozvou. Neradi píšete? Kontaktujte experta na telefonním čísle +420 725 761 338

close

Přicházíme s

MoroSystems Orchestra!