Do ukončení podpory Atassian Serveru zbývá 100 dní 10 hodin 20 minut 13 sekund Chci konzultaci

Profil společnosti

Našim zákazníkům umožňujeme využívat Atlassian nástroje na maximum. Zjednodušujeme jim práci a zvyšujeme produktivitu. Pomáháme jim vytvářet prostředí podněcující spolupráci a otevřenou diskuzi.

Specializujeme se na implementaci JIRA, Confluence, Bitbucket a dalších Atlassain nástrojů do firem a organizací více jak 6 let. Za tuto dobu jsme získali unikátní znalosti a zkušenosti, které využíváme ve prospěch našich klientů stejně tak jako nás samotných. V MoroSystems máme implementovány nástroje Atlassianu nejen pro podporu vývoje software, ale také backoffice, účetnictví, obchodu, technické podpory a HR.

Atlassian Platinum Solution Patner

Proč to děláme

V MoroSystems věříme, že pouze v prostředí podněcujícím spolupráci a otevřenou diskuzi se nejlépe rozvíjí špičkové technologie, věda i lidé, kteří je vytváří. Proto takové prostředí vytváříme a podporujeme nejen v naší firmě, ale pomáháme jej vytvářet i našim klientům.

Jak pracujeme

Neustále na sobě pracujeme a vzděláváme se. Nesnažíme se být experty na vše. Pečlivě si vybíráme informace, technologie a postupy, které perfektně ovládneme. Aktivně vytváříme znalostí bázi, což nám umožňuje sdílet informace a pracovat efektivně.

Jací jsme

Přiznáváme se, jsme elitáři. Průměrný, to pro nás znamená ne dost dobrý. Vstupenkou do našeho týmu však není jen inteligence, talent a vědomosti. Být jedním z nás znamená být skvělým odborníkem v oblasti informačních technologií, být pracovitý, svědomitý a být schopen přijmout zodpovědnost nejen za svou práci, ale i za práci celého týmu.

Naše hodnoty

Pracujeme na sobě. Nic nás nezastaví.
Máme talent, nasazení, vytrvalost a vůli. Dokážeme úspěšně dokončit každý projekt. Neustále na sobě pracujeme, naším vzorem je Rocky Balboa. Nevzdáme se. Nikdy.

Držíme slovo. Vždy a za každou cenu.
Co slíbíme, to splníme. Naše slovo je víc než smlouva. Nikdy se nespokojíme s poloviční kvalitou a nedokončenou prací.

Hrajeme jako tým. Jeden za všechny a všichni za jednoho.
To co děláme je více než práce, je to náš život, naše poslání. Od každého kolegy očekáváme nadšení a zápal. Společně sdílíme úspěchy i neúspěchy, pracujeme a bavíme se. Pro JÁ u nás není místo. Jsme tu pouze MY.

Změny jsou příležitosti, nikoliv překážky.
Život je neustálá a nikdy nekončící změna. Pro nás to znamená nekonečně mnoho příležitostí pro zlepšení jednotlivce, našich produktů, služeb i naší firmy a jejího okolí.

Důvěra a loajalita je základ pevného vztahu.
Důvěra není něčím navíc. Je to základní stavební kámen našeho vztahu s klienty i kolegy a princip, jak o vztazích přemýšlíme.

Vytváříme prostředí založené na lidech.
Spolupráci stavíme na lidech a jejich schopnostech, nikoli na pravidlech a procesech. Podporujeme týmovost a respektujeme individualitu. Vždy hledáme cesty k „ano“ a dokážeme se na všem dohodnout.

Naše kompetence

Jsme Atlassian Experti. Poskytujeme ucelené portfolio služeb související s implementací Atlassian nástrojů do firem a organizací. Současně se specializujeme na zakázkový vývoj software nad platformou Java a outsourcing vývojových týmů.

Jak si vedeme v číslech

2012
38 mil. Kč
2013
68 mil. Kč
2014
82 mil. Kč
2015
112 mil. Kč
2016
134 mil. Kč
2012
42
2013
66
2014
80
2015
95
2016
104

Jak to začalo

Náš příběh začíná v roce 2006, kdy jsme založili firmu MoroSystems, černého koně vývoje software. V té době jsme již měli za sebou realizaci tří společných projektů. Už na začátku jsme si řekli, že tvorba webovek nebude to pravé. Chtěli jsme dělat velké systémy, které firmám pomohou naplňovat jejich podnikatelské cíle. Proto jsme vsadili na platformu Java, která je z našeho pohledu nejvhodnější pro tvorbu informačních systémů a webových aplikací, u kterých klademe důraz na dlouhodobý rozvoj, rychlost a zabezpečení. Celý náš příběh si můžete přečíst na našem webu morosystems.cz.

Klíčové milníky v historii společnosti

 

 Tomáš, Standa a Peťa začínají podnikat pod značkou JavaWeb.biz

2004

Tomáš, Standa a Peťa začínají podnikat pod značkou JavaWeb.biz

Založili jsme MoroSystems, černého koně vývoje software

2006

Založili jsme MoroSystems, černého koně vývoje software.

Změnili jsme vizuální styl a tvář firmy

2009

Změnili jsme vizuální tvář firmy.

 Stali jsme se Atlassian Experty.

2010

Stali jsme se Atlassian Experty.

Foto: Wiki by Boris7 - Public Domain

2011

Otevíráme vývojové centrum v Hradci Králové.

2012

Otevíráme kancelář v Praze a expandujeme na Slovensko.

250x209

2014

Pracujeme na projektech z celého světa. Navštívili jsme klienty v USA, Evropě, Asii a Austrálii.

Po pěti letech měníme tvář firmy

2014

Po pěti letech měníme tvář firmy, která úzce navazuje na naši vizi

MoroSystems

2016

Přestěhovali jsme se do nových prostor v Brně, Praze i Bratislavě.

MoroSystems

2016

8.11.2016 jsme oslavili 10 let výročí naší firmy. Byla to pecka!

MoroSystems

2017

Od července 2017 jsme Atlassian GOLD Solution Partneři.

Nechte nám na sebe kontakt a naši odborníci se vám ozvou. Neradi píšete? Kontaktujte experta na telefonním čísle +420 725 761 338

Důvěřují nám tyto firmy

close

Přicházíme s

MoroSystems Orchestra!