Provoz nástrojů on-premise

Atlassian nástroje provozujeme na serverech našich zákazníků ve stejné kvalitě jako na našich vlastních serverech. O vše se postaráme. Vy se můžete soustředit na vaše podnikání.

Poskytneme vám technickou podporu a správu Atlassian nástrojů běžících na vašich serverech. Naší zodpovědností je platforma a Atlassian nástroje. Vaší zodpovědností bude infrastruktura a zálohování.

Naše ucelené služby

Postaráme se o pravidelnou údržbu a optimalizaci celého prostředí i aplikací. Nastavíme prostředí i aplikace, aby běžely tak rychle, jak je možné. Zajistíme pro vás pravidelnou aktualizaci Atlassian nástrojů, čímž získáte přidanou hodnotu, kterou Atlassian dodává v nových verzích jeho systémů.

Současně pro vás zajistíme monitoring prostředí a aplikací, který nám umožní předcházet výpadkům systémů, čímž vám dokážeme zajistit vysokou dostupnost celého prostředí. V případě, že se přeci jen vyskytne nějaký incident, zajistíme jeho řešení.

Průběžný monitoring aplikací

  • Rádi pro vás zajistíme 24/7 monitoring vašich aplikací. V případě, že vaše servery nejsou připojeny k internetu, budeme pracovat společně s IT oddelením vaší firmy na zajištění vhodného způsobu monitorování vašich aplikací.

Vysoká dostupnost vašich aplikací

  • Budeme tvrdě pracovat na tom, abychom zajistili vysokou dostupnost vašich aplikací. Přestože prostředí a aplikace poběží na vašich serverech, jsme schopni garantovat vysokou dostupnost aplikací.

Řešení požadavků dle servisní smlouvy

  • Naši odborníci zajistí řešení všech vašich požadavků v garantované reakční době dle servisní smlouvy.
Atlassian platinum partner

Jsme první Atlassian Platinum Solution Partner v ČR

„Implementací Atlassian Jira, Confluence, Bitbucket a dalších nástrojů se zabýváme už více než 12 let. Za tu dobu se nám podařilo vybudovat jeden z největších certifikovaných týmů na českém trhu. V roce 2018 jsme navíc jako první v České republice získali status Atlassian Platinum Solution Partner. To vše nám umožňuje nabízet služby té nejvyšší kvality a pomoci vám využít Atlassian nástroje na maximum.“

Radek Petr
Director of Atlassian Business Unit

Důvěřují nám tyto firmy

dieboldnixdorf
aevi
ebay
avast1
ceska_sporitelna
unicredit
t-mobile
o2
volkswagenfs
lundegaard
oxyonline1
lunchtime
aura
tomhorn
koger
bsc
astonitm
Kontaktovat experta

Nechte nám na sebe kontakt a naši odborníci se vám ozvou. Neradi píšete? Kontaktujte experta na telefonním čísle +420 602 507 062