Do ukončení podpory Atassian Serveru zbývá 100 dní 10 hodin 20 minut 13 sekund Chci konzultaci

Provoz nástrojů on-premise

Atlassian nástroje provozujeme na serverech našich zákazníků ve stejné kvalitě jako na našich vlastních serverech. O vše se postaráme. Vy se můžete soustředit na vaše podnikání.

Poskytneme vám technickou podporu a správu Atlassian nástrojů běžících na vašich serverech. Naší zodpovědností je platforma a Atlassian nástroje. Vaší zodpovědností bude infrastruktura a zálohování.

Naše ucelené služby

Postaráme se o pravidelnou údržbu a optimalizaci celého prostředí i aplikací. Nastavíme prostředí i aplikace, aby běžely tak rychle, jak je možné. Zajistíme pro vás pravidelnou aktualizaci Atlassian nástrojů, čímž získáte přidanou hodnotu, kterou Atlassian dodává v nových verzích jeho systémů.

Současně pro vás zajistíme monitoring prostředí a aplikací, který nám umožní předcházet výpadkům systémů, čímž vám dokážeme zajistit vysokou dostupnost celého prostředí. V případě, že se přeci jen vyskytne nějaký incident, zajistíme jeho řešení.

Průběžný monitoring aplikací

  • Rádi pro vás zajistíme 24/7 monitoring vašich aplikací. V případě, že vaše servery nejsou připojeny k internetu, budeme pracovat společně s IT oddelením vaší firmy na zajištění vhodného způsobu monitorování vašich aplikací.

Vysoká dostupnost vašich aplikací

  • Budeme tvrdě pracovat na tom, abychom zajistili vysokou dostupnost vašich aplikací. Přestože prostředí a aplikace poběží na vašich serverech, jsme schopni garantovat vysokou dostupnost aplikací.

Řešení požadavků dle servisní smlouvy

  • Naši odborníci zajistí řešení všech vašich požadavků v garantované reakční době dle servisní smlouvy.

Důvěřují nám tyto firmy

Nechte nám na sebe kontakt a naši odborníci se vám ozvou. Neradi píšete? Kontaktujte experta na telefonním čísle +420 725 761 338

close

Přicházíme s

MoroSystems Orchestra!